Jednym z podstawowych zmartwień młodej mamy jest to, aby jej dziecko otrzymywało jak najlepsze, najsmaczniejsze i najbardziej pełnowartościowe posiłki.

Jak gotować różnorodnie, zdrowo ale i przede wszystkim szybko? Producenci AGD prześcigają się w pomysłach na sprawienie, by przygotowanie posiłków dla najmłodszych nie było czynnością czasochłonną. Jakie są najciekawsze propozycje i w które rzeczywiście warto zainwestować? Oto kilka podpowiedzi.

Małe AGD przeznaczone dla młodych rodziców to coraz bardziej popularne urządzenia, które zyskują sympatię tych, którzy chcą samodzielnie zadbać o zdrowe i smaczne posiłki. Posiadają różne funkcje, w zależności od modelu m.in. gotowanie na parze, miksowanie, podgrzewanie, rozmrażanie, a niektóre z nich nawet opcję sterylizacji butelek. Dzięki temu, za pomocą jedno, niewielkiego urządzenia możemy przygotować śniadania, obiady i kolację dla naszego dziecka. Produkty tego typu sprawdzą się zarówno u niemowląt które dopiero smakują pierwszych produktów, jak i starszych dzieci, z bogatszą dietą. W dodatku nie trzeba martwić, że czyszczenie będzie bardzo skomplikowaną operacją, bowiem urządzenia można łatwo rozłożyć na części i umyć.

Firma Philips przygotowała dla rodziców parowar i blender w jednym. Nie tylko miksuje warzywa i owoce, ale doskonale radzi sobie z rybami, a nawet mięsem. Jeśli brak Ci pomysłów na pierwsze obiady - Philips wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i do urządzenia Avent dołącza mini książkę kucharską. Kolejnym plusem tego sprzętu są jego wymiary, które sprawdzą się w małej kuchni.

Kolejne urządzenie – Beaba Babycook, pozwoli zamknąć przygotowanie posiłków - od przystawek po obiady - w kwadransie. Dostępna jest oczywiście funkcja gotowania na parze, która umożliwia zachowanie większości wartości odżywczych każdego dania. Jeśli Twoje dziecko jednak nadal najlepiej toleruje zmiksowane posiłki, to z Babycook je przygotujesz w sposób, jaki najbardziej odpowiada Twojemu maluszkowi, ponieważ urządzenie posiada regulator gęstości. Pojemnik 800ml zmieści dużą ilość pokarmu i może służyć do rozmrażania. Babycook mimo wielu funkcjonalności zamyka się w kompaktowej formie i jest poręczne.

Wybór konkretnego modelu to kwestia indywidualna, jednak przydatne funkcjonalności tego sprzętu AGD i czas jaki pozwala zaoszczędzić może sprawić, że to urządzenie stanie się dla Ciebie niezbędne.

Dom i ogród

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!