Izraelski wokalista obdarzony niezwykłym głosem wystąpi w marcu w Warszawie i Krakowie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Asaf Avidan w Polsce
14 marca 2015 – Warszawa, Stodoła
15 marca 2015 – Kraków, Studio

Koncerty odbędą się w ramach trasy "Gold Shadow Tour", promującej najnowszy album o tym samym tytule, którego premiera zapowiedziana jest na styczeń 2015 roku.

Asaf Avidan zadebiutował w 2006 roku epka, na której znalazło się sześć utworów. Dwa lata później na rynku ukazał się jego pierwszy album "The Reckoning", który nagrał wraz z zespołem The Mojos.

Wspólnie wydali jeszcze dwie płyty "Poor Boy / Lucky Man" oraz "Through the Gale". Z początkiem 2012 roku wokalista skoncentrował się na karierze solowej. W tym samym roku piosenkarz wydał akustyczny album "Avidan in a Box" zawierający jego wcześniejsze kompozycje. Rok później w sprzedaży pojawił się solowy krążek Avidana - "Different Pulses", który ukoronował pozycje Asafa jako muzyka wszechstronnego, który w pełni odkrywa swój talent.

Na 12 stycznia 2015 roku zaplanowana jest premiera najnowszego albumu artysty – "Gold Shadow". Z tej właśnie okazji Asaf Avidan wyrusza w trasę koncertową, w ramach której zagra dwa koncerty w Polsce.

Asaf Avidan w Polsce - bilety

Warszawa:
- do 23 lutego – 99 pln (stojące), 139 pln (balkony)
- od 24 lutego – 109 pln (stojące), 149 pln (balkony)

Kraków:
- do 23 lutego – 99 pln (stojące)
- od 24 lutego – 109 pln (stojące)


Trasy koncertowe

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!