Fast 8: Szybcy i wściekli przed maturą. Film licealistów z Leszna podbija YouTube Fast 8: Szybcy i wściekli przed maturą. Film licealistów z Leszna podbija YouTube

Fast 8: Szybcy i wściekli przed maturą. Film licealistów z Leszna podbija YouTube (© kadr YouTube)

Uczniowie klasy maturalnej I LO w Lesznie jeszcze przed końcowym egzaminem postanowili pokazać jacy są "szybcy i sciekli" i nagrali własny film. "Fast 8" podbija YouTube - na koncie ma już ponad 600 tysięcy odtworzeń. Produkcję docenił SA Wardega.

"Fast 8" trafił do sieci pod koniec stycznia 2015 roku. Film realizowany został przez uczniów klasy 3G (o profilu geograficzno-historycznym) I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. Za reżyserię, zdjęcia i montaż odpowiada Kacper Wojciechowski.

Film spodobał się Internautom, co pokazuje licznik wyświetleń na YouTube - ponad 615 500 (stan na 4 lutego). Produkcję maturzystów z Leszna docenił Sylwester Wardęga - najsławniejszy polski youtuber. Wardęga stwierdził:

Fajnie, kreatywnie :)
Moja kreatywność w liceum kończyła się na wymyśleniu gdzie expic w Tibii żeby zarobić dużo golda a żeby mało manasów stracićZOBACZ TAKŻE: Najlepszy numer Wardęgi [WIDEO]


Na oficjalnym Profilu I LO w Lesznie nie zabrakło podziękowań dla twórców filmu:

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już najmniej twórcy filmu - uczniowie klasy 3g!!! Ale stało się!!! Film ,który stworzyli od paru dni krąży w sieci i bije rekordy popularności!!! [...]
Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko im podziękować za świetny pomysł i ogromne zaangażowanie w jego realizację.
Dziękujemy, że jesteście uczniami Jedynki!!!Premiera uczniowskiego filmu "Fast 8" obyła się w dzień studniówki I LO w Lesznie. Maturzyści nagrywali ostatnią scenę jeszcze tego samego dnia.

Jeśli jeszcze nie widzieliście - zobaczcie Fast 8

ZOBACZ TAKŻE: Studniówki w Wielkopolsce


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Matura 2015

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!