Poniżej przedstawiamy krótko wydarzenia sportowe Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w pierwszym półroczu roku szkolnego 2013/2014.
1. 12.09.2013 IV TURNIEJ ,,ORLIKA” o PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
Eliminacje na poziomie ORLIKA
Kategoria wiekowa chłopcy gr. starsza (rocznik 2000-2001)
Startowały 4 zespoły (36 zawodników)
I m-ce Salus Przedecz
2. 12.09.2013 IV TURNIEJ ,,ORLIKA” o PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
Eliminacje na poziomie ORLIKA
Kategoria wiekowa chłopcy gr. młodsza (rocznik 2002-2003)
Startowały 4 zespoły (33 zawodników)
I m-ce SP PRZEDECZ V B
3. 18.09.2013 GIMNAZJADA Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe MISTRZOSTWA GIMNAZJUM
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (startowało 35 dz. I 46 chł.)
18.09.2013 IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Indywidualne Biegi Przełajowe MISTRZOSTWA SZKOŁY
DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW (startowało 42 dz. I 32 chł.)
4. 23.09.2013 IV TURNIEJ ,,ORLIKA” o PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
Eliminacje wojewódzkie (ćwierćfinał) chłopcy gr. starsza (zawody w Przedczu)
Salus Przedecz IV m-ce
5. 23.09.2013 IV TURNIEJ ,,ORLIKA” o PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
Eliminacje wojewódzkie(ćwierćfinał) chłopcy gr. młodsza
SP PRZEDECZ V B II m-ce
6. 26.09.2013 MISTRZOSTWA POWIATU KOŁO w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
SZKOŁA PODSTAWOWA -
II m-ce
GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA - II m-ce
GIMNAZJUM CHŁOPCY -
II m-ce
7. 23.10.2013 MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TENISIE STOŁOWYM chłopców
1. Czarnecki Przemysław
2. Chachuła Adam
3. Kołodziejczak Dominik
4. Chrupek Adam
(awans do Mistrzostw Powiatu)
8. 24.10.2013 GIMNAZJADA - MISTRZOSTWA POWIATU KOŁO w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
I m-ce Gimnazjum Przedecz -1 zespół Witczak Patryk, Gawrysiak Bartosz
II m-ce Gimnazjum Przedecz – 2 zespół Wrzesiński Kacper, Ciesielski Patryk, Czarnecki Mateusz
9. 28.10.2013 MISTRZOSTWA POWIATU KOŁO w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
I m-ce
SP Przedecz - 1 zespół Czarnecki Przemysław, Chachuła Adam
III m-ce SP Przedecz - 2 zespół Kołodziejczak Dominik, Chrupek Adam
10. 06.11. 2013 MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH o PUCHAR KIEROWNIKA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU i REKREACJI w CHOCENIU
SP PRZEDECZ – II m-ce
11. 04.11.2013 MISTRZOSTWA REJONU KONIN w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
SP PRZEDECZ IV m-ce - Czarnecki Przemysław, Chachuła Adam, Chrupek Adam
12. 14.11.2013 GIMNAZJADA - MISTRZOSTWA REJONU KONIN w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
GIMNAZJUM PRZEDECZ IV m-ce - Witczak Patryk, Gawrysiak Bartosz
13. 09.12.2013 MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ o PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ w LUBRAŃCU CHŁOPCÓW KL. V
SP PRZEDECZ – I m-ce
14. 17.12.2013 MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW o PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ w CHODCZU
GIMNAZJUM PRZEDECZ 1 zespół - II m-ce (kl. III)
GIMNAZJUM PRZEDECZ 2 zespół - III m-ce (kl. I )
15. 13.01.2014 MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM
Dziewczęta:
1. CZUPRYNIAK JUSTYNA
2. BRZOZOWSKA IZABELA
3. JANICKA MARTA
Chłopcy:
1. WITCZAK PATRYK
2. WRZESIŃSKI RAFAŁ
3. GAWRYSIAK BARTOSZ
16. 14.01.2014 MISTRZOSTWA POWIATU KOŁO w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
SP PRZEDECZ – IV m-ce
17. 15.01.2014
GIMNAZJADA - MISTRZOSTWA POWIATU KOŁO w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
GIMNAZJUM PRZEDECZ – II m-ce.
Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?