Przy drodze wojewódzkiej numer 323 pomiędzy Lesznem i Górą stanie zapewne kolejny krzyż. Dziś rano zginęła tam 26 - letnia kobieta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do tego tragicznego wypadku doszło około godziny 10.00 na łuku drogi pod Henrykowem. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: fiat 126p i skoda octavia.

Kierująca fiatem 26 - letnia kobieta odniosła bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Była reanimowana, ale niestety zmarła na miejscu zdarzenia. Jej auto miało zgnieciony cały bok od strony pasażera. Małżeństwo, które jechało w skodzie zostało odwiezione do leszczyńskiego szpitala na obserwację. Ich życiu nic nie zagraża.
- Badamy przyczyny i okoliczności tej tragedii. W tej chwili nie mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji - mówi Lucyna Bilińska, zastępca naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie.

Wiadomo, że auta jechały z przeciwnych kierunków. Fiat od Leszna, a skoda od strony Góry. Bardzo prawdopodobne, że 26 - latka wpadła w poślizg na mokrej po porannym deszczu nawierzchni.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!