"Świat według Karla" "Świat według Karla"

(© Okładka książki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W grudniu na rynku księgarskim ukazała się książka "Świat według Karla".

PREMIERA: 2 grudnia
Wydawnictwo: REBIS
Cena detaliczna: 49,90 zł
Liczba stron: 176
Oprawa twarda
Wydanie pierwsze

„Jestem nimfomanką mody, która nigdy nie ma orgazmu" - to powiedział w wywiadzie dla Daily Telegraph jeden z najbardziej wpływowych kreatorów na świecie, Karl Lagerfeld. 77-latek, który słynie z równie dużego ego, co ciętego języka jest pierwszym projektantem mody w historii, który doczekał się książki z własnymi cytatami. Na 176 stronach autorzy umieścili nie tylko najbardziej skandaliczne wypowiedzi niemieckiego kreatora, ale i 80 ilustracji autorstwa Charlesa Ameline'a, które towarzyszą słowom Lagerfelda. Jego aforyzmy i sarkastyczne komentarze dotyczą osobistych przemyśleń na każdy temat: mody, ludzkości, sztuki i świata w ogóle.

Karl Lagerfeld to współczesny mistrz couture. Ale również mistrz słów, które niczym roje meteorytów przelatują przez wszystkie liczące się media, żeby po chwili zgasnąć. Oto zgrabny wybór cytatów, który jest hołdem dla „szarej eminencji” świata mody. Prawdziwa kopalnia proroczych wypowiedzi dla fashionistek, terminatorów i mędrców świata mody. Róg obfitości złotych myśli – fantazyjnych, dowcipnych, nierzadko prowokacyjnych lub wręcz szokujących.

Zbiór maksym i bon motów ostrych jak igły wchodzące w poduszeczkę. Odmierzanych z precyzją krawieckiego centymetra.


Literatura zagraniczna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!