WhoMadeWho w m marcu przyjadą do Polski na trzy koncerty. WhoMadeWho w m marcu przyjadą do Polski na trzy koncerty.

WhoMadeWho w m marcu przyjadą do Polski na trzy koncerty. (© mat. prasowe)

Gwiazdy ostatniego festiwalu Tauron to koncertowa petarda, ich występy to spektakularne muzyczne doświadczenie. Nie ma w tym grama przesady. Duńczycy potwierdzili to grając u boku takich gwiazd jak Daft Punk, Soulwax, Hot Chip czy LCD Soundsystem

Zobacz też: Wyszehradzki zaciąg festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Poznaj artystów sceny Carbon Central

Ich wybuchowa mieszanka electro-popowych melodii z rock’n rollowym nastawieniem budzi entuzjazm na całym świecie. Wokalista i basista Tomas Høffding oraz szczycący sie prawdziwie skandynawską brodą gitarzysta i wokalista Jeppe Kjellberg to charyzmatyczny duet frontmanów. Za perkusją zamiennie grywają Tomas Barfod lub Birk Nevel.

Grupa zadebiutowała w 2005 roku i od tego czasu nagrała kilka świetnych albumów. Choć Duńczycy czerpią obficie z bogatej tradycji alternatywnego rocka i muzyki klubowej, ich styl to coś więcej, niż po prostu taneczny rock.

WhoMadeWho w Polsce - koncerty 2015


- 25.03 - Katowice, Jazz Club Hipnoza (Before Tauron Nowa Muzyka)
- 26.03 - Wrocław, Stary Klasztor - City Sounds
- 27.03 - Warszawa, Basen ArtystycznyTrasy koncertowe

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!