Setki domorosłych pisarzy, którzy od zawsze marzyli o wydaniu własnej książki, mają teraz szansę spełnić swoje pragnienia. Wystarczy, że zdecydują się otworzyć na Internet.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Setki domorosłych pisarzy, którzy od zawsze marzyli o wydaniu własnej książki, mają teraz szansę spełnić swoje pragnienia. Wystarczy, że zdecydują się otworzyć na Internet. Na najlepszych spośród tych, którzy prowadzić będą literackie blogi do końca października czeka tytuł „Literackiego blogu roku”, czekają też cenne nagrody i – co najlepsze – możliwość opublikowania własnej, debiutanckiej książki.
Konkurs organizują wspólnie serwis Allegro.pl, wydawnictwo MG oraz wortal literacki Granice.pl Pod adresem http://www.literackiblogroku.granice.pl uruchomiona została już strona konkursowa, na której widoczne są pierwsze zgłoszone blogi. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy chcą przede wszystkim nagrodzić blogi, które stanowią ciekawą literacką materię, które mogłyby stać się dobrym materiałem na książkę, wreszcie – takie, które dotyczą spraw związanych z literaturą. To szansa dla autorów blogów o charakterze krytycznoliterackim, dla piszących opowiadania i wiersze.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anna (gość)

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?