W czwartek (4 grudnia) w Londynie producenci zapowiedzieli, jak będzie wyglądał nowy film o przygodach Jamesa Bonda. "Spectre" trafi do kin jesienią 2015 roku.

Twórcy 24. filmu o Jamesie Bondzie zaprezentowali w Londynie obsadę nowego filmu "Spectre". W rolę agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Pojawi się oczywiście w towarzystwie pięknych kobiet.

Monica Bellucci zagra postać o imieniu Lucia Sciarra, natomiast filmową femme fatale będzie francuska aktorka Lea Seydoux. 29-latka zagrała już w takich filmach jak "Życie Adeli" czy "O północy w Paryżu". Na ekranie zobaczymy również znaną już publiczności z wcześniejszych filmów o agencie Jej Królewskiej Mości, Naomie Harris. Aktorka wcieli się w postać Eve Moneypenny. Film trafi do kin w listopadzie 2015 roku.

Zobaczcie zdjęcia z premiery. Która aktorka zaprezentowała się najlepiej podczas londyńskiej konferencji?

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!