Do ogłoszonych już artystów Orange Warsaw Festival dołączają: Sheppard oraz Parkway Drive. Do ogłoszonych już artystów Orange Warsaw Festival dołączają: Sheppard oraz Parkway Drive.

Do ogłoszonych już artystów Orange Warsaw Festival dołączają: Sheppard oraz Parkway Drive. (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po Muse i Chemical Brothers, organizatorzy OWF podali kolejnych wykonawców zza granicy.

Do ogłoszonych już artystów Orange Warsaw Festival dołączają dwa australijskie zespołu: Sheppard (zagra w piątek, 12 czerwca) oraz Parkway Drive (niedziela, 14 czerwca).

Zobacz też: Orange Warsaw Festival 2015. Muse pierwszym headlinerem!

Parkway Drive to pochodzący z Byron Bay w Australii zespół metalcore’owy. Określany jest jako odpowiedź Australijczyków na nową falę amerykańskiego metalu. Łącząc chwytliwe riffy i wokal powstaje porywająca mieszanka. Zarówno przez mniejsze koncerty, jak i występy na największych rockowych festiwalach, zespół zdobył reputację jednego z najważniejszych zespołów na scenie współczesnego metalu.

Najnowsze wydawnictwo grupy to wydany w 2012 roku album Atlas. Obecnie muzycy rozpoczęli prace nad piątym albumem studyjnym, którego premiera zapowiedziana jest na lato 2015 roku.Sheppard natomiast to Australijski zespół indie-popowy założony w 2009 roku w Brisbane. Ich debiutancki album, Bombs Away ukazał się 11 lipca 2014 roku i znalazł się na drugim miejscu Australijskiej listy sprzedaży ARIA. Drugi singiel z płyty to wydany w lutym 2014 roku kawałek Geronimo, który zyskał ogromną popularność nie tylko w Australii, ale także w Austrii, Niemczech, Włoszech, Nowej Zelandii oraz Polsce.

Singiel czterokrotnie pokrył się platyną, łącznie sprzedając się w 280 000 egzemplarzy. Zespół został również nominowany do australijskich ARIA Music Awards.
Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!