5 grudnia w Krynicy-Zdroju została zorganizowana gala Miss Supranational 2014, w której udział wzięło ponad 70 kandydatek z całego świata.

W piątek, 5 grudnia w Krynicy-Zdroju wybierano Miss Supranational 2014. O tytuł walczyło ponad 70 kandydatek z całego świata. Galę poprowadził Maciej Dowbor. Na imprezie zagrali m.in. Lidia Kopania i grupa LemOn.

Reprezentantka Polski, Katarzyna Krzeszowska, zdobyła tytuł 4. wicemiss. Nową Miss Supranational została pochodząca z Indii Asha Bhat. Natomiast tytuł 1. wicemiss otrzymała Parapadsorn Disdamrong z Tajlandii. Pozostałe miejsca zajęły: Maggaly Nguema z Gabonu (2. vicemiss) i Allyn Rose ze Stanów Zjednoczonych (3. vicemiss). 6 grudnia w Krynicy-Zdroju zostanie zorganizowany finał Miss Polski 2014.

Czytaj też: Miss Polski 2014. Internauci wybrali najpiękniejszą

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!