PENDOLINO - godziny odjazdów z Warszawy [rozkład jazdy]:
aktualizowany 18 sierpnia 2017
06:20, EIP 1501, kierunek Gdynia Główna
Warszawa Centralna 06:20 - Warszawa Wschodnia 06:27 - Iława Główna 08:02 - Malbork 08:36 • Tczew 08:49 - Gdańsk Główny 09:07 - Gdańsk Wrzeszcz 09:13 - Gdańsk Oliwa 09:18 - Sopot 09:23 - Gdynia Główna 09:33
06:40, EIP 1301, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 06:40 - Warszawa Zachodnia 06:44 - Kraków Główny 09:04
07:20, EIP 1502, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 07:20 - Warszawa Wschodnia 07:26 - Ciechanów 08:17 - Iława Główna 09:09 • Tczew 09:56 - Gdańsk Główny 10:14 - Gdańsk Wrzeszcz 10:25 - Gdańsk Oliwa 10:30 - Sopot 10:35 - Gdynia Główna 10:45
07:45, EIP 1305, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Zachodnia 07:49 - Kraków Główny 10:08
08:20, EIP 3510, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 08:20 - Warszawa Wschodnia 08:26 - Iława Główna 10:02 - Malbork 10:36 • Tczew 10:49 - Gdańsk Główny 11:06 - Gdańsk Wrzeszcz 11:13 - Gdańsk Oliwa 11:18 - Sopot 11:23 - Gdynia Główna 11:33
08:55, EIP 5400, kierunek: Bielsko Biała Główna
Warszawa Centralna 08:55 - Warszawa Zachodnia 08:59 - Włoszczowa Północ 10:22 - Sosnowiec Główny 11:12 - Katowice 11:22 - Tychy 11:38 - Pszczyna 11:51 - Czechowice-Dziedzice 12:00 - Bielsko-Biała Główna 12:13
09:20, EIP 4502, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 09:20 - Warszawa Wschodnia 09:26 - Działdowo 10:33 - Iława Główna 11:05 • Malbork 11:39 - Gdańsk Główny 12:07 - Gdańsk Wrzeszcz 12:16 - Gdańsk Oliwa 12:21 - Sopot 12:26 - Gdynia Główna 12:36
09:50, EIP 1603, kierunek: Wrocław Główny
Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Zachodnia 09:54 - Częstochowa 11:54 - Opole Główne 12:55 - Wrocław Główny 13:38
09:55, EIP 5302, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 09:55 - Warszawa Zachodnia 09:59 - Kraków Główny 12:18
10:20, EIP 3502, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 10:20 - Warszawa Wschodnia 10:27 - Iława Główna 12:02 - Malbork 12:36 • Tczew 12:49 - Gdańsk Główny 13:06 - Gdańsk Wrzeszcz 13:13 - Gdańsk Oliwa 13:18 - Sopot 13:23 - Gdynia Główna 13:33
10:45, EIP 5402, kierunek: Gliwice
Warszawa Centralna 10:45 - Warszawa Zachodnia 10:49 - Włoszczowa Północ 12:11 - Sosnowiec Główny 13:02 - Katowice 13:12 - Zabrze 13:29 - Gliwice 13:37
11:20, EIP 4504, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 11:20 - Warszawa Wschodnia 11:27 - Iława Główna 13:02 - Malbork 13:36 • Tczew 13:49 - Gdańsk Główny 14:06 - Gdańsk Wrzeszcz 14:13 - Gdańsk Oliwa 14:18 - Sopot 14:24 - Gdynia Główna 14:34
11:45, EIP 8300, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 11:45 - Warszawa Zachodnia 11:49 - Kraków Główny 14:09
12:20, EIP 3506, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 12:20 - Warszawa Wschodnia 12:26 - Iława Główna 14:02 - Malbork 14:36 • Tczew 14:49 - Gdańsk Główny 15:06 - Gdańsk Wrzeszcz 15:13 - Gdańsk Oliwa 15:18 - Sopot 15:23 - Gdynia Główna 15:33
12:50, EIP 1303, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 12:50 - Warszawa Zachodnia 12:54 - Kraków Główny 15:12
13:45, EIP 5304, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 13:45 - Warszawa Zachodnia 13:49 - Kraków Główny 16:08
14:20, EIP 3504, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 14:20 - Warszawa Wschodnia 14:27 - Iława Główna 16:02 - Malbork 16:36 • Tczew 16:49 - Gdańsk Główny 17:06 - Gdańsk Wrzeszcz 17:13 - Gdańsk Oliwa 17:18 - Sopot 17:23 - Gdynia Główna 17:33
15:45, EIP 5306, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 15:45 - Warszawa Zachodnia 15:49 - Kraków Główny 18:07
15:50, EIP 1401, kierunek: Bielsko Biała Główna
Warszawa Centralna 15:50 - Warszawa Zachodnia 15:54 - Zawiercie 17:40 - Sosnowiec Główny 18:05 - Katowice 18:15 - Tychy 18:36 - Pszczyna 18:49 - Czechowice-Dziedzice 18:58 - Bielsko-Biała Główna 19:11
16:20, EIP 3800, kierunek Kołobrzeg
Warszawa Centralna 16:20 - Warszawa Wschodnia 16:26 - Gdańsk Główny 18:59 - Gdańsk Wrzeszcz 19:06 • Gdańsk Oliwa 19:11 - Sopot 19:16 - Gdynia Główna 19:26 - Słupsk 20:35 - Koszalin 21:14 - Kołobrzeg 21:49
16:50, EIP 5404, kierunek: Gliwice
Warszawa Centralna 16:50 - Warszawa Zachodnia 16:54 - Włoszczowa Północ 18:18 - Sosnowiec Główny 19:11 - Katowice 19:21 - Zabrze 19:38 - Gliwice 19:46
17:20, EIP 4502, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 17:20 - Warszawa Wschodnia 17:26 - Iława Główna 19:02 - Malbork 19:36 • Tczew 19:49 - Gdańsk Główny 20:06 - Gdańsk Wrzeszcz 20:13 - Gdańsk Oliwa 20:18 - Sopot 20:23 - Gdynia Główna 20:34
17:45, EIP 5308, kierunek: Rzeszów Główny
Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:49 - Kraków Główny 20:07 - Kraków Płaszów 20:16 - Bochnia 20:36 - Tarnów 20:56 - Dębica 21:20 - Rzeszów Główny 21:52
18:20, EIP 3502, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Wschodnia 18:26 - Iława Główna 20:02 - Malbork 20:36 • Tczew 20:49 - Gdańsk Główny 21:06 - Gdańsk Wrzeszcz 21:13 - Gdańsk Oliwa 21:18 - Sopot 21:23 - Gdynia Główna 21:33
18:50, EIP 5406, kierunek: Bielsko-Biała Główna
Warszawa Centralna 18:50 - Warszawa Zachodnia 18:54 - Włoszczowa Północ 20:16 - Sosnowiec Główny 21:07 - Katowice 21:17 - Tychy 21:34 - Pszczyna 21:47 - Czechowice-Dziedzice 21:56 - Bielsko-Biała Główna 22:09
19:05, EIP 1609, kierunek: Wrocław Główny
Warszawa Centralna 19:05 - Warszawa Zachodnia 19:09 - Częstochowa 21:08 - Lubliniec 21:38 - Opole Główne 22:10 - Wrocław Główny 22:53
19:20, EIP 4506, kierunek: Gdynia Główna
Warszawa Centralna 19:20 - Warszawa Wschodnia 19:26 - Iława Główna 21:04 - Malbork 21:38 • Tczew 21:50 - Gdańsk Główny 22:08 - Gdańsk Wrzeszcz 22:15 - Gdańsk Oliwa 22:20 - Sopot 22:25 - Gdynia Główna 22:35
19:50, EIP 5310, kierunek: Kraków Główny
Warszawa Centralna 19:50 - Warszawa Zachodnia 19:54 - Kraków Główny 22:12
BILETY NA PENDOLINO:
Jak podkreśla spółka PKP Intercity, która obsługuje pociągi Pendolino - ceny biletów na przejazdy pociągami EIC Premium rozpoczynają się od 49 zł. W zależności od miejsca do którego jedziemy, ceny są inne. Obowiązują jednak ulgi ustawowe. Warto pamiętać, że jazda bez biletu wiąże się z naliczeniem opłaty dodatkowej w wysokości 130 zł. Wyszukiwarka połączeń jest dostępna na stronie przewoźnika.
Pendolino EIC Premium - ceny biletów:
Aktualne ceny biletów na pendolino znajdziecie TUTAJ
Pendolino - czasy przejazdów między miastami:
* Warszawa - Gdańsk: 2 godziny 45 minut
* Warszawa - Kraków: 2 godziny 28 minut
* Warszawa - Katowice: 2 godziny 34 minuty
* Warszawa - Wrocław: 3 godziny 42 minuty
Zobaczcie też:
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?