Klikaj i pomagaj. Podpowiadamy jak! Klikaj i pomagaj. Podpowiadamy jak!

Klikaj i pomagaj. Podpowiadamy jak! (© 123rf)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nowy Rok to dobry czas na nowe postanowienia. Jeśli postanowiliście w tym roku pomagać, to przygotowaliśmy dla was ściągę. Możecie zacząć robić dobre uczynki już od jednego kliknięcia dziennie.

Strony pomagające w ten sposób, opierają się na podobnej zasadzie: klikasz w jeden element, po czym wyświetlają się reklamy sponsorów. To oni opłacą za Twoje kliknięcie. Poniżej znajdziecie opisy stron, gdzie możecie pomóc klikając. Radzimy ustawić jedną z nich jako stronę startową. Będzie wam to przypominać o dobrym uczynku.

1. pajacyk.pl

Jeden z najpopularniejszych portali charytatywnych w Polsce prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Wiecie, że wystarczy 4 zł by zapewnić dziecku jeden ciepły posiłek? Jedno kliknięcie to przekazenie 5 gr.

2. wszyscyklikamy.pl

Pomagać i mieć zniżki na zakupy? Można! Działania charytatywne czyli wspierające fundacje właśnie poprzez kliknięcie, połączone są ze zbieraniem specjalnych punktów. Można je potem zamienić na zakup ofert specjalnych.3. okruszek.org.pl

Kliknij codziennie w bochenek wirtualnego chleba, a pomożesz najbardziej potrzebującym podopiecznym Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

4. wyklikajzywnosc.pl

Akcja prowadzone przez Banki Żywności. Każde kliknięcie w reklamowany produkt, to przekazanie ustalonej liczby żywności do organizacji, która pomaga najuboższym.

5.pustamiska.pl

Ten projekt pomaga bezdomnym psiakom. Zasada działania jest prosta: napełniasz miskę wirtualnego psa, a on dostaje karmę od sponsorów. Poprzez stronę możesz również adoptować wirtualnie jednego z podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

6. mispomocnik.pl

Miś Pomocnik to program Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Gdańsku. Fundacja pomaga dzieciom, które cierpią przez rozwód rodziców. Prowadzą mediacje między skłóconymi, ułatwiają kontakty z dzieckiem a także prowadzą poradnie prawne, rodzinne i terapeutyczne.7. dobryklik.pl

Klikając raz dziennie i odsłaniając obrazek chorego dziecka pomagamy w jego powrocie to zdrowia. Jak? Jeśli obrazek zostanie całkowicie odsłonięty to na konto dziecka trafi 10 groszy. To naprawdę działa!

8. karmimypsiaki.pl

Na tej stronie, która wspiera schroniska z całej Polski możemy wesprzeć konkretnego psa. Trzy kliknięcia to jeden posiłek dla zwierzaka. Jak popatrzycie na zdjęcia podopiecznych, to może skusicie się również na adopcję?

Zobacz: Przekaż swój jeden procent potrzebującym. To proste!

Akcje charytatywne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!