Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

23 września otwiera się w Poznaniu drugie w Polsce Kino 5D.

Kino 5D Extreme jest wyrafinowaną formą zabawy i rozrywki, bez względu na wiek. Wykorzystując najnowsze technologie pobudza wszystkie zmysły we wszystkich wymiarach. Może dostarczyć niezapomnianych wrażeń emocjonalnych, zbliżyć niedostępne światy, być doskonałym narzędziem edukacyjnym. Stereoskopowy obraz wyświetlany na polaryzacyjnym ekranie oglądany przez specjalne okulary stwarza wrażenie realistycznego trój wymiaru, dźwięk, ruch, dotyk, woda, wiatr, śnieg, zapach oraz efekty specjalne, dają wrażenie uczestniczenia w akcji filmu.

Galeria Handlowa GREEN POINT POZNAŃ
ul. Hetmańska 91

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Byłam na wszystkich filmach i wszystkie były w swoim rodzaju ale ,,Podróż " podobała mi sie najbardziej...szykuję sie na >
Krótka chwilka w miłej atmosferze;-))))
Polecam:-)0)

regan (gość)

hmmm , no jesli o mnie chodzi to wrecz przeciwnie dzisiaj byłem na PODRÓZY DO WNĘTRZA ZIEMI uważam , ze mega bajer , wybuchający ogień na sali efekty kapitalne , warto pojsc i sie zabawic przystepna cena wprawdze krotko ale i takmysle ze warto

darek (gość)

Bylem dzisiaj na filmie tsunami i odradzam pojscie na ten film. Film ten jest animowany. Dodatkowo kino 5D extreme w Poznaniu ma mały kąt widzenia w porównaniu z IMAX, tzn. ekran jest mały, i tym samym obraz nie otacza nas - nie widac go z bokow tylko z przodu. Wg mnie skutkuje to takze tym że jesli juz przedmioty zblizą sie do nas to wyglada to sztucznie. Jesli chodzi o film tsunami to prawie wszystkie zapachy byly takie same - zapach zblizony do odświezacza, tylko zapach pomaranczy sie wyrózniał. Nie wiem czy inne filmy tez sa animowane - lepiej sie dowiedziec przed pojsciem do kina. Kino 3D IMAx zrobilo na mnie o wiele wieksze wrazenie.