Znalezione dziś rano przy drodze krajowej nr 92 w Spławiu (gm. Golina) ofiary wypadku to 20-letnia mieszkanka Witkowa i 24-letni policjant z Poznania, oddelegowany do pracy w Słupcy. W chwili wypadku był po służbie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zwłoki dwojga młodych ludzi odkryła przypadkowa osoba. W pobliżu znaleziono kawałki bocznego prawego lusterka od ciężarówki lub autobusu. Jak ustalił lekarz, do potrącenia pieszych doszło w nocy lub wczesnym ranem.
Komenda Miejska Policji w Koninie prosi o pomoc w ustaleniu okoliczności tego tragicznego wypadku. Informacje można przekazywać pod nr tel. 0-63 247-21-43 lub 997.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

...... (gość)

Znałam Filipa i trudno mi się otrząsnąć z tego co się stało, Boże zaopiekuj się ich duszami i pomóż przetrwać to ich rodziną.

mawo (gość)

Filip!Spij w spokoju!Nie moge sie otrzasnac! :((((Na zawsze zostaniesz w mojej pamięci!A ten skurwysyn kary nie ominie!PEACE

Jacek (gość)

Za śmierć policjanta nie odpuszczą. A dobrze, bo pewnie kolejny bezmyślny kierowca ktory jedzie non stop 24godz bez spania.

Więcej na temat: