Spotkanie z Marią Nurowską Maria Nurowska po mistrzowsku nawiązuje do gatunku powieści kryminalnej, aby wygłosić pean na cześć miłości między matką a córkami, między siostrą a siostrą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Spotkanie z Marią Nurowską
Maria Nurowska po mistrzowsku nawiązuje do gatunku powieści kryminalnej, aby wygłosić pean na cześć miłości między matką a córkami, między siostrą a siostrą. Złemu światu mężczyzn przeciwstawia czuły i delikatny świat kobiet. Toksycznemu uczuciu – wyzwolenie. Wszystko to w najnowszej powieści tej autorki p.t. „Sprawa Niny S.”, która właśnie pojawiła się w księgarniach. Spotkanie z Marią Nurowską 15 czerwca (poniedziałek), o godz. 18.00 w Empik, ul. Nowy Świat 15/17, Warszawa. Rozmowę z autorką o najnowszej książce przeprowadzi Marzena Rogalska.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!