Jedną z obowiązkowych zimowych aktywności, poza wyprawą na łyżwy, lepieniem bałwana i wojną na śnieżki, jest jazda na sankach. Nieważne ile masz lat, ważne, że nadal drzemie w Tobie ten pierwiastek szaleństwa, który każe Ci rzucić wszystko, wskoczyć na metalowo-drewnianą konstrukcję i rozpędzić się z najwyższej górki w okolicy. A najlepiej, jeśli po drodze będzie skocznia, choćby niewielka. Spokojnie, to normalny odruch, jesteś całkiem zdrowy. Pamiętaj, że jeśli masz dzieciaki, powinieneś obowiązkowo zabrać je ze sobą. Oczywiście w sprzęcie dla nich dostosowanym.

Sanki możesz zamówić już dziś bez wychodzenia z domu. Nie radzimy kupowania tych z dyskontów, bo mogą okazać się nietrwałe, a bezpieczeństwo to kwestia nadrzędna przy doborze takiego sprzętu. Wdzięcznie brzmiąca nazwa sanek od Axer Sport – Antoś, to żywa wizja powrotu do dzieciństwa. Charakterystyczny kształt „bolidu”, który każdy z nas ujeżdżał przywoła najlepsze wspomnienia. Wyobraź sobie miny znajomych, gdy podczas spotkania zaproponujesz zjazd na sankach! Solidna rama i trwałe siedzisko zapewnią bezpieczeństwo, gdy poniesie Was zabawa. Szeroka i wytrzymała taśma przyda się podczas zaprzęgania sprzętu do kuligu.

Z dzieckiem możesz wybrać się również na zimowe spacery. Nie zawsze jednak chodniki są przejezdne dla wózków, wówczas warto przenieść się na ścieżki natury, np. do lasu. Wtedy sprawdzą się bardziej zabudowane sanki. Dostępne są modele z zamontowaną budką, na którą składa się mały śpiwór i zadaszenie. Dziecko otulone w swoistym "kokonie", będzie miało komfort termiczny na długo. Produkt BabySafe ma budkę i oparcie, jeśli dziecku znudzi się pozycja leżąca. Regulowana rączka pozwoli łatwiej manewrować w wysokim śniegu, a jeśli się zakopiesz w zaspie, bez problemu wyciągniesz sanki za taśmę przymocowaną z przodu. Stalowa konstrukcja zagwarantuje, że wyjdą one cało z konfrontacji z hałdami śniegu.

Od teraz nie masz wymówek. Jak widzisz – można znaleźć sprzęt dla każdego i na każdą okoliczność. Zatem zakładaj bieliznę termoaktywną, ubierz ciepło dzieci i dzwoń po znajomych. Ich zaskoczenie – gwarantowane!

Dla dziecka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!