Guido Gattai Guido Gattai

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwa casting do roli głównej bohaterki.

Casting zostanie przeprowadzony przez internet. Organizuje go Guido Gattai, Włoch mieszkający we Wrocławiu, ItalMedia i Feel Think Write International Project.

"The Struggle" to film, w którym zderzają się dwa światopoglądy - włoski i polski. Naprzeciw siebie staną młody Włoch (w tej roli GianMarco Lodi), właśnie wracający z zakrapianej imprezy, i nastoletnia Polka (i to właśnie w tę rolę możesz się wcielić). Powołaniem polskiej nastolatki jest klasztor, ale uwaga - to właśnie ona jest silnym charakterem w tym filmie. Reżyserem filmu jest Guido Gattai.

Kandydatki do roli nastoletniej Polki powinny posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (dialogi będą prowadzone w tym języku). W zamian za udział w filmie aktorka otrzyma 100 zł. Zdjęcia zrealizowane zostaną w styczniu 2015 roku we Wrocławiu, potrwają dwa dni.

Co trzeba zrobić?Dziewczyny chętne do wzięcia udziału w castingu powinny wysłać swoje trzy zdjęcia i krótki filmik (3-10 min), w którym w języku angielskim odpowiedzą na pytanie: „What are your dreams?”.

Casting potrwa do końca grudnia, zgłoszenia należy wysyłać na adres: feel.think.write@gmail.com.

CZYTAJ TAKŻE: TE FILMY KRĘCONO WE WROCŁAWIU (LISTA)

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!