GI Malepszy Futsal Leszno pokonało w sparingu Herthę 06 Berlin

Drugie sparingowe spotkanie w Poniecu rozegrała futsalowa drużyna z Leszna. Tym razem był to mecz międzynarodowy, bo beniaminek Futsal Ekstraklasy zmierzył się z Herthą 06 Berlin, wygrywając 5:2.

Pojedynek w sumie trwał 45 minut (grano trzy tercje po 15 minut). Leszczynianie okazali się dla rywala mało gościnni, wygrywając 5:3. Najwięcej bramek padło w I tercji, wygranej 3:1. W kolejnej zespół Tomasza Trznadela 2:1, a ostatnie 15 minut nie przyniosło zmiany wyniku i zakończyło się bezbramkowym remisem.
Dodajmy, że w tym drugim sparingu leszczyńskiego zespołu na listę strzelców wpisali się: Piotr Pietruszko (2), Jan Martin (2) oraz Dawid Witek. Dla rywala trafiali: Monadh Ben-Abdesselem oraz Marvin Perkovic.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0