GI Malepszy Futsal Leszno sprawdzał formę w Obornikach Wielkopolskich

GI Malepszy Futsal Leszno wykorzystał przerwę w rozgrywkach ligowych na rozegranie sparingu. Leszczynianie gościli w Obornikach Wielkopolskich, gdzie zmierzyli się z miejscową drużyną pretendującą do awansu.

Niespodzianki nie było. Goście z Leszna ustawili sobie ten mecz jeszcze do przerwy, kiedy prowadzili 4:0. Do siatki rywala strzelali: Witek, Kruszyński, Martin i Pietruszko.
Po zmianie stron przeciwnik też trafił i to dwa razy, ale i tak to kontrolne spotkanie zakończyło się triumfem beniaminka Futsal Ekstraklasy 4:2. Nasz zespół zagrał bez Sebastiana Wojciechowskiego, który w sobotę rozegrał ostatni mecz preeliminacji EURO 2022, wygrany przez Polskę 11:0 (rywalem była Malta) oraz Synowca i Molickiego, którzy narzekają na drobne urazy.
Teraz przed zespołem z Leszna dwa starcia w Zduńskiej Woli. Za tydzień mecz z Gattą Active w Pucharze Polski, a w kolejny weekend leszczynian czeka walka już o ligowe punkty.