Juniorzy Stainer Polonii znów przegrali. Chemik wyrwał punkty w Lesznie [ZDJĘCIA]

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno znów przegrali mecz w Lidze Makroregionalnej U-19. W niedzielę ulegli na własnym boisku Chemikowi Bydgoszcz 1:2.

To już trzecia taka porażka na wiosnę. Wcześniej Poloniści przegrali w ten sposób z Lechią Gdańsk, a tydzień temu w Chojnicach. W niedzielę była szansa na pełną pulę, bo w I połowie trafił Karolczak i gospodarze prowadzili 1:0.
Po przerwie mieli tzw ,,setkę", ale jej nie wykorzystali. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak stało się w Lesznie, bo to Chemik zadał w krótkim czasie dwa ciosy, wykorzystując bezwzględnie błędy podopiecznych trenera Waldemara Jędrusiaka. Trzy punkty pojechały więc nad Brdę.

Stainer Polonia 1912 Leszno - Chemik Bydgoszcz 1:2 (1:0)
Bramka dla Stainer Polonii: Karolczak