Krobianka pozostaje w grze. Stainer Polonia i Obra zagrają w sobotę

Na dwa dni rozłożona została 31 seria spotkań piłkarskiej IV ligi. W piątek otworzył ją pojedynek Pinsel-Peter Krobianki Krobia, która ma już mały margines błędu, by powalczyć o utrzymanie. Nasz zespół pokonał Victorię Września 2:0.

Wynik tego spotkania otworzył w 16 minucie Rafał Sarbinowski, skutecznie egzekwując rzut karny. W 36 minucie na 2:0 podwyższył Mateusz Górkowski. Taki wynik utrzymał się nie tylko do końca I połowy, ale i do końca tego spotkania. Krobianka zainkasowała komplet punktów i pozostaje w grze o utrzymanie. Nie wszystko jednak zależy już tylko od niej. Trzeba jeszcze liczyć w najbliższych spotkaniach na potknięcia najgroźniejszych rywali.
W sobotę zagrają dwa pozostałe nasze zespoły. O 16.00 na własnym boisku zagra Stainer Polonia 1912 Leszno, która podejmie Zjednoczonych Trzemeszno, przedostatni zespół tabeli. Po okazałej wygranej w Międzychodzie liczymy na równie efektowne zwycięstwo.
Godzinę później, o 17.00 rozpocznie się mecz w Kościanie, gdzie Obra podejmie Lubuszanina Trzcianka, który niemal cały czas był liderem. Ostatnio jednak stracił to przodownictwo na rzecz Nielby Wągrowiec. Obra gra o przerwanie złej passy. Czy sprawi swoim kibicom niespodziankę?