(© KMP Leszno)

W Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbył się spotkanie opłatkowe, na które zaproszono wszystkich przedstawicieli służb mundurowych w mieście. Była okazja do życzeń o rozmów podsumowujących rok pracy poszczególnych formacji.

Wspólne spotkania opłatkowe dla wszystkich służb w mieście to doskonały pomysł dla integracji. Okazuje się, że w Lesznie takich formacji działa naprawdę sporo. Poza policją i strażą pożarną to także wojsko, żandarmeria wojskowej, aresztu śledczego, czy straż miejska.

W opłatkowym spotkaniu w MOKu wzięli też udział przedstawiciele władz miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego. Do udziału w świątecznym spotkaniu zaproszono także wszystkich, byli komendanci miejskich policji.

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem. Wszystko odbyło się w przygotowanej przez leszczyński MOK muzycznej oprawie przy dźwiękach kolęd.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!