Leszno. Po raz drugi chcieli pokonać Orła. Tym razem na jego terenie

Kolejne 3 punkty wywalczyli siatkarze UKS 9 Leszno, którzy gościli na parkiecie Orła Osiek. Mimo, że to leszczynianie wydawali się być faworytem, to łatwo nie było i rozpoczęło się zaskakująco.

Orzeł zagrał bardzo dobrze w przyjęciu i w I partii, to gospodarze odnieśli sukces, pokonując gości z Leszna do 23. Sytuacja jednak zaczęła się odwracać od II seta. Dobra gra zagrywką, skuteczne ataki przełożyły się na zwycięstwo UKS 9 Leszno 25:22. W meczu mieliśmy już remis 1:1.
Stosunkowo najłatwiejsza okazała się trzecia partia meczu. Tu brylowali podopieczni trenera Roberta Klimkowskiego, wygrywając gładko 25:17.
Czwarty set okazał się ostatnim w tym meczu. Goście z Leszna nie pozwolili sobie wydrzeć punktów. Trzymali rywala na dystans. Wygrali kończącego seta do 22 i cały mecz 3:1.

TSK Orzeł Osiek - UKS 9 Leszno 1:3 (25:23, 22:25, 17:25, 22:25)