Mamy zdolną młodzież! Zawodnicy szkółki kolarskiej REAL 64-sto Leszno wrócili z sukcesami z mistrzostw Polski [ZDJĘCIA]

Anna Maćkowiak
K. Staniewski / Szkółka Kolarska REAL 64-sto Leszno
Mamy zdolną młodzież! Zawodnicy szkółki kolarskiej REAL 64-sto Leszno bardzo dobrze zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski MTB XCO. Rywalizacja odbywała się na Górze Trzech Wiatrów w Mrągowie, w niełatwych warunkach, bo w ostrym słońcu.

W kategorii żaków ósme miejsce wywalczył Bartosz Bartkowiak, natomiast wśród młodzików dziewiąty był Wiktor Staniewski, a czterdziesty ósmy Bartosz Drożdżyński.

Dwunastą lokatę w gronie juniorów młodszych zajął Jakub Klimpel. 39 był w swoim debiucie Jakub Chudak. Dwunaste miejsce również, ale w kat. juniorów, zajął Kacper Bartkowiak.

- Warto wspomnieć również o naszych starszych klubowych zawodnikach, którzy są wzorem dla zawodników szkółki. W kategorii mastera M III Mariusz Chyła został wicemistrzem Polski. W kategorii U23 Kacper Fiszer ukończył wyścig na 9 miejscu, Grzegorz Grabarek był 28 w kategorii elita - czytamy w informacji zamieszczonej przez Szkółkę Kolarską REAL 64-sto Leszno na profilu facebookowym.

Warunki na trasie były bardzo wymagające. Rywalizacja toczyła się w ostrym słońcu.