Rydzyniak znów poniósł straty. Porażka w Miejskiej Górce

20 serię spotkań rozegrali piłkarze leszczyńskiej klasy okręgowej. Na samym szczycie ani drgnie. Kolejny mecz wygrał zespół z Wolsztyna, który pewnym krokiem zmierza ku Lidze Międzyokręgowej. Kolejne straty poniósł Rydzyniak Rydzyna. Porażka w Miejskiej Górce kosztowała drużynę z powiatu leszczyńskiego spadek na 4 miejsce.

Rydzyniak miał szansę na punkty. W 47 minucie z rzutu karnego wyrównał Łukasz Janowicz. Niestety potem aż trzy bramki zdobyła jedenastka Sparty i to ona wygrała pewnie 4:1. Lider z Wolsztyna wcale nie miał łatwej przeprawy na boisku ostatniej w tabeli drużyny z Włoszakowic.Bramka Stępienia i dwa trafienia Chrapka dawały do przerwy niespodziewany remis 3:3. Po przerwie dwie bramki Krzysztofa Piosika przechyliły szalę na korzyść Wolsztynian.
Słabo wygląda sytuacja Tęczy Osy Osieczna, która wyrównała po bramce Ratajskiego, ale rzut karny w 85 minucie dał zespołowi z Pogorzeli zwycięstwo 2:1. Na krawędzi balansuje Korona Wilkowice, która w bardzo ważnym spotkaniu uległa na własnym boisku Sarnowiance Sarnowa 0:3.