Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wyglądaj stylowo i oddychaj zdrowo! Michał Lembicz z Leszna wziął udział w kampanii reklamowej chusty antysmogowej [ZDJĘCIA I FILM]

Natalia Kurpisz
Natalia Kurpisz
Michał Lembicz z Leszna, to chłopak, którego nie trzeba przedstawiać. Można go zobaczyć w niejednej kampanii reklamowej, kilku teledyskach oraz w kilkuset sesjach zdjęciowych. Jest też finalistą konkursu na Mistera Polski 2017.Niedawno wziął udział w kampanii reklamowej chusty antysmogowej marki Lekko. Reklama kręcona była podczas jednego dnia w kilku miejscach Wrocławia.

Michał Lembicz z Leszna, to chłopak, którego nie trzeba przedstawiać. Można go zobaczyć w niejednej kampanii reklamowej, kilku teledyskach oraz w kilkuset sesjach zdjęciowych. Jest też finalistą konkursu na Mistera Polski 2017. Niedawno wziął udział w kampanii reklamowej chusty antysmogowej marki Lekko. Reklama kręcona była podczas jednego dnia w kilku miejscach Wrocławia.

W ostatnim czasie popularność zyskują chusty oraz szaliki antysmogowe. Produkty te przeznaczone są do ochrony układu oddechowego przed cząstkami stałymi i ciekłymi takimi jak: pył, dym, mgły i aerozole oraz smog. Producenci zapewniają, że jest to kompletny sprzęt ochronny gotowy do natychmiastowego użycia, wyposażony w wymienny filtr węglowy. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu produkty przeznaczone są do indywidualnego użytku i nie mogą być odstępowane innym.

- Dokładnie 2 stycznia otrzymałem telefon od swojej agentki o propozycji nowej kampanii. Chciałem poznać szczegóły, więc otworzyłem maila, a tam temat - chusta antysmogowa. Wtedy pomyślałem „kurczę, to śliski temat”. Wiadomo jak działa na ludzi taka kampania i z jakim odbiorem może się spotkać. Połowa społeczeństwa rozumie faktycznie problem smogu, a druga połowa uważa, że „chwycili temat, by się dorobić skoro, to teraz takie modne”. Przez kilka dni zastanawiałem się nad tym czy podjąć się tego wyzwania i zaryzykować czy przejść totalnie obok i zostawić, to zlecenie, aby markę Lekko reklamowała inna osoba. Lubię wyzwania i stwierdziłem, że jeśli każdy będzie przechodził obojętnie obok tego tematu, to nigdy nic się nie zmieni, wiec wtedy zadzwoniłem i zgodziłem się na tą kampanie – mówi Michał Lembicz.

Z czego wykonana jest taka chusta? Głównym tworzywem jest materiał filtrujący oraz akcesoria pomocniczych w zależności od modelu, tj. wymienny filtr węglowy czy wbudowany nosek dostosowujący się do rozmiaru danej twarzy podtrzymującego chustę na twarzy.

- To rewolucja w zakresie akcesoriów łącząca świetny wygląd, komfort użytkowania i ochronę przed smogiem. Najnowocześniejszy design wyraża indywidualny styl, a system podwójnej regulacji sprawia, że możliwe jest dopasowanie produktu do swoich potrzeb. Najwyższej klasy filtr, zatrzymuje szkodliwe cząsteczki o wielkości nawet 0.1 mikrona. To rezultat nieporównywalny z innymi maskami antysmogowymi – wyjaśnia Michał Lembicz.

Działanie chusty i szala antysmogowego polega na tym, że powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny, gdzie jest oczyszczane, a wydychane powietrze usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej. Materiał produktu z częścią filtracyjną podczas użytkowania powinien ściśle przylegać do twarzy. Oddychanie w chuście czy szalu oczywiście nie jest tak swobodne jak bez niej. Dyskomfort nie pojawi się w przypadku regularnego równomiernego oddychania, a może wystąpić podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, gdy oddech jest przyspieszony i pogłębiony.

Michał zapewnia też, że chusta Lekko, to połączenie ochrony, wygody i przede wszystkim świetnego wyglądu.
- Przecież wierzymy, że akcesoria ubioru powinny sprawiać, że czujemy się w nich dobrze. Po miesiącu kampanii i promocji wiem, że to był dobry wybór, ponieważ spotkał się z pozytywnym odbiorem, a sprzedaż chust poszybowała o kilkanaście procent – dodaje M. Lembicz.

Przeciwwskazaniami do stosowania szala czy chusty jest niedobór tlenu, a więc nie powinno się ich stosować w przestrzeniach o niewielkiej kubaturze, zwłaszcza nieprzewietrzanych, takich jak kanały, studzienki, zbiorniki itp. Nie powinny być też używane u dzieci poniżej 3 roku życia.

Produkty te należy prać ręcznie w ciepłej, ale niegorącej wodzie z mydłem. Przed praniem należy wyjąć filtr węglowy. Suszyć w stanie rozwieszonym po każdym praniu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na leszno.naszemiasto.pl Nasze Miasto