Zawodnik Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto Leszno stanął na najwyższym podium [ZDJĘCIA]

Anna Maćkowiak
W Żerkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie MTB. Na starcie stanęli zawodnicy odbywający treningi w 200 szkółkach kolarskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. Najlepszymi miejscami na podium na tej imprezie mogą poszczycić się zawodnicy Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto Leszno.

W kategorii klas VIII tytuł mistrza Polski wywalczył Wiktor Staniewski.

- W tej samej kategorii II wicemistrzem został Marcel Kożyczak, który reprezentuje w tym sezonie barwy KKS Gostyń a swoją przygodę z kolarstwem zaczynał w naszym klubie - dodaje Robert Syc, trener Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto Leszno.

W kategorii klas VI piątą lokatę zdobyła Aleksandra Domaniecka, a dziewiąty był Bartosz Bartkowiak. Z kolei w kategorii klas VII czwarte miejsce przypadło w udziale Bartoszowi Drożdżyńskiemu.

Leszno. Bardzo dobry występ leszczyńskiej młodzieży na międz...

Mamy zdolną młodzież! Zawodnicy szkółki kolarskiej REAL 64-s...