We wtorek w południe doszło do kolizji przy ulicy Obrońców Lwowa w Lesznie. Kierowca renault clio wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup energetyczny obok jednego z domów. W aucie były kilkunastoletnie opony.

Do zderzenie doszło na wysokości posesji numer 5. Kierowca clio tłumaczył, że jechał od strony Norwida i skręcał w kierunku Lipowej.

- Mogłem mieć około 35 kilometrów na godzinę. Nagle zarzuciło mnie i samochód wpadł na chodnik i uderzył w ten słup – mówił nam kierowca renault.

Policja sprawdziła stan techniczny auta i szybko okazało się, że powodem poślizgu mógł być stan opon. Tylne miały trzynaście lat. - Kupiłem auto zaledwie trzy tygodnie temu. Nie przerejestrowałem jeszcze, ani nie zdążyłem w niego zainwestować. Samochód ma 16 lat i nawet nie wiedziałem, że opony są tak stare – dodał kierowca.

W aucie uszkodzony został reflektor. Kierowca z Leszna został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. Na miejsce wezwane zostało też pogotowie energetyczne, które skontrolowało stan słupa oświetleniowego.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!