WŁOSZAKOWICE. REAL 64-sto MTB dzieli się wrażeniami z Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym [ZDJĘCIA]

Anna Maćkowiak
REAL 64-sto MTB - FB / Konrad Staniewski
To była megaimpreza, po której pozostaną niezapomniane wspomnienia. Właśnie takie wrażenia wywieźli z organizowanych na terenie gminy Włoszakowice Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym zawodnicy REAL 64-sto MTB Leszno oraz Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto MTB Leszno.

Jeśli chodzi o młodzież Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto, w kategorii młodziczek Aleksandra Domaniecka zajęła 12 miejsce, wśród młodzików Bartosz Drożdżyński był 15, a Bartosz Bartkowiak 41.

W kategorii masters III A Mariusz Chyła zajął 4 lokatę, natomiast w kat. amator 16-39 Robert Syc był 36, a Michał Andrzejewski 56. W gronie amator +40 Bartłomiej Domanicki wywalczył 7, natomiast wśród kobiet - amatorek - Sylwia Tumiłowicz zdobyła 4 miejsce.

W drugim dniu imprezy wicemistrzostwo w kat. junior młodszy zdobył Jakub Klimpel. W tej samej kategorii 12 lokatę zajął Wiktor Staniewski. W kategorii elita wśród mężczyzn Grzesiu Grabarek zajął 5 miejsce, natomiast w gronie kobiet Karolina Cierluk wywalczył 6 lokatę.

W gronie orlików Kacper Fiszer był 12, a wśród juniorów Kacper Bartkowiak 26, natomiast Klaudiusz Majewski - 44.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, życząc jednocześnie owocnych startów w kolejnych sportowych zmaganiach.