Byki jeździły w memoriałowych imprezach we Wrocławiu i Gorzowie

W dwóch niedzielnych imprezach startowali w niedzielę żużlowcy FOGO Unii Leszno. Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel i Piotr Pawlicki jeździli w Memoriale Tomasza Jędrzejaka. Z kolei w Memoriale Edwarda Jancarza wystartowali: Dominik Kubera i Emil Sayfutdinow.

We Wrocławiu w turnieju poświęconym pamięci Tomasza Jędrzejaka dobrze wypadli Jarosław Hampel - 13 punktów (3,3,3,2,2) i Janusz Kołodziej - 12 (3,0,3,3,3). Obaj jeździli w drużynie ,,białej", która zdobyła łącznie 31 punktów, co dało 3 miejsce. W drużynie ,,czerwonej" pojawił się Piotr Pawlicki, który na dobrą sprawę odjechał jeden wyścig, w którym zdobył 1 punkt (1,w,w,-,-).
W Gorzowie ścigano się w bardzo mocnej obsadzie, a jeżdżono w turnieju Edwarda Jancarza. W finałowym biegu wygrał Przemysław Pawlicki, który pozostawił w pokonanym polu Bartosza Zmarzlika, Kacpra Worynę i Antonio Lindbaecka. W półfinale przepadł Emil Sayfutdinow, przyjeżdżając na trzeciej pozycji. Wcześniej Rosjanin wywalczył 9 punktów (0,2,2,3,2). 5 ,,oczek" (2,1,0,1,1) zapisał na swoim koncie Dominik Kubera. Imprezy miło nie będzie wspominał Artiom Łaguta, który już w pierwszym biegu złamał obojczyk.