Polonia Leszno: Pierwsza porażka w sezonie z Pogonią Mogilno

kst
Polonia Leszno pierwszy mecz sezonu 2013/2014 z Nielbą Wągrowiec bezbramkowo zremisowała. fot. kst
Polonia Leszno przegrała wyjazdowy mecz z Pogonią Mogilno. Było to jej drugie spotkanie w nowym sezonie trzeciej ligi. Piłkarze prowadzeni przez Jerzego Radojewskiego w obecnych rozgrywkach nie zdobyli jeszcze żadnej bramki.

10 sierpnia „biało-czerwoni” przegrali na wyjeździe z drużyną Pogoni Mogilno 2:0. Po pierwszej połowie utrzymywał się remis 0:0. Choć to gospodarze mieli więcej szans na zdobycie bramki.

W 62 minucie napastnik Pogoni Przemysław Kędziora nie zmarnował doskonałej okazji i trafił pierwszego gola. Czternaście minut później wynik ustalił Krzysztof Szal.

Polonia próbowała jeszcze odpowiedzieć trafieniem honorowym, ale w doliczanym czasie gry swoją sytuację zmarnował Bogumił Ceglarek.

Polonia Leszno w dwóch meczach nowego sezonu trzeciej ligi zdobyła jeden punkt. W zeszłym tygodniu leszczyńscy piłkarze bezbramkowo zremisowali na własnym boisku z Nielbą Wągrowiec.

15 sierpnia piłkarze z Leszna o zwycięstwo będą walczyć na boisku przy Strzeleckiej z Cuiavią Inowrocław.