Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Tęcza Leszno: Kolejny mecz przegrany w końcówce

KAD
Paweł Relikowski
Koszykarki Tęczy Leszno uległy w Bydgoszczy zawodniczkom Artego 70:67.

Na przerwę po dwóch kwartach zespoły schodziły przy prowadzeniu leszczynianek 35:34. Tęcza wygrała też trzecią kwartę, a w połowie czwartej prowadziła różnicą dziewięciu punktów. W tym momencie wszystko zaczęło się psuć.

Jeszcze na dwie minuty przed końcem meczu po trafieniu Grabowskiej leszczynianki prowadzą 65:59, później trójka Taylor, dwójka Mowlik i mamy remis. Wpadła jeszcze dwójka Freeman, ale leszczyński zespól ostatecznie dobijają punkty Szott i wszystko kończy się zwycięstwem Artego 70:67.

Po raz piąty w tym sezonie Tęcza przegrała w końcówce, właściwie wygrany, mecz.

W Bydgoszczy punkty dla leszczyńskiego zespołu zdobywały: Grabowska 19, Kuncewicz 18, Gala 13, Urbaniak 7, Freeman 4 i po 3 Bednarczyk i Chomicka.