Piłkarze Stainer Polonii na fali. Wygrana we Wrześni

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno na fali. Leszczynianie wygrali w sobotę na wyjeździe z Victorią Września, wygrywając trzeci mecz z rzędu.

Nie była to łatwa wygrana. W 35 minucie spotkania wynik spotkania otworzył dla gospodarzy Mikołaj Jankowski. Gospodarze prowadzili do 63 minuty. Wtedy wyrównał Damian Nowak. Goście z Leszna wyszli na prowadzenie w 76 minucie po trefieniu powracającego do gry Kacpra Robaczyńskiego. Wynik na 1:3 ustalił niezawodny w ostatnich minutach młodziutki Antek Prałat.
Nie może od pewnego czasu wygrać Obra 1912 Kościan. Także tym razem nie potrafiła zdobyć punktów, ulegając na wyjeździe LKS Gołuchów 3:0.
Bardzo ważny mecz rozgrywała Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Niestety przegrała ważny mecz w Pniewach 4:0 i jest dalej, niż bliżej utrzymania.