Red Dragons wziął rewanż na GI Malepszy Futsal Leszno

GI Malepszy Futsal Leszno rozegrał rewanżowe spotkanie sparingowe z Red Dragons Pniewy. Leszczynianie na początek przygotowań do sezonu pokonali rywala w Poniecu 4:2. Teraz rywal zrewanżował się we własnej hali, triumfując 5:2.

Red Dragons rozpoczął bardzo dobrze, bo już w 3 minucie wynik otworzył Mateusz Kostecki. Do przerwy był już remis 1:1 bo dogranie Kamila Kruszyńskiego wykorzystał Dawid Witek.
II połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, bo już na początku gospodarze ponownie byli na prowadzeniu. Goście jednak złapali kontakt za sprawą Piotra Pietruszko. Niestety leszczynianie zaniemogli w ataku. Grali nieskutecznie, co wykorzystał rywal, zdobywając jeszcze dwie bramki. Kontrolne spotkanie zakończyło się zwycięstwem ,,Czerwonych Smoków" 5:2. Już w piątek przedostatni sparing beniaminka Futsal Ekstraklasy. Podopieczni trenera Tomasza Trznadela udadzą się do Jelcza-Laskowic na test-mecz z Orłem.

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również