Remis Stainer Polonii na zakończenie rozgrywek

To były bardzo długie rozgrywki. Piłkarska IV liga wreszcie dobrnęła do brzegu. W ostatniej kolejce o punkt swój dorobek powiększyła Stainer Polonia 1912 Leszno.

Ostatnie spotkania nie były udane dla podopiecznych trenera Jędrzeja Kędziory. Leszczynianie przegrywali w Wągrowcu i Kórniku. W ostatnim za dobrze też nie było. Poloniści przegrywali po trafieniu Rybki 1:0. Taki wynik utrzymywał się długo. Dopiero w 66 minucie do naszej drużyny uśmiechnęło się szczęście i to dosłownie, bowiem piłkę do własnej siatki skierował Domagalski i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Po 90 minutach było 1:1.
Dobrą końcówkę sezonu odnotowała Obra 1912 Kościan. Tym razem prowadzony przez Krzysztofa Knychałę pokonał na wyjeździe ostatnią Olimpię Koło 2:1. Na listę strzelców wpisali się: Adamski i Słoma.
Porażką 5:1 żegna IV ligę Krobianka Krobia, która nie sprostała na wyjeździe Farmutilowi Orkan Śmiłowo. Jedyną bramkę dla beniaminka z Krobi zdobył w 66 minucie Woźniak.
IV lig wygrała Nielba Wągrowiec i to ona zagra w przyszłym sezonie w III lidze. Obra zakończyła rozgrywki na 7 miejscu - 59 punktów. Stainer Polonia zajęła 11 miejsce - 52 punkty, a Krobianka osiemnaste, gromadząc 30 ,,oczek". Obok zespołu z Krobi ligę opuszczą też: Olimpia Koło, Zjednoczeni Trzemeszno i Sokół Pniewy, który na finiszu dał się wyprzedzić Warcie Międzychód.