Stainer Polonia przegrywa z Błękitnymi w samej końcówce spotkania [ZDJĘCIA]

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno przegrali mecz w Lidze Makroregionalnej U-19 z Błękitnymi Stargard 0:1. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 80 minucie.

Pierwsze 45 minut było niezwykle wyrównane. Zakończyło się bezbramkowym remisem. Po przerwie mecz dalej był na remis. Sytuacji bramkowych nie brakowało, ale bramka padła po strzale z dystansu. W 80 minucie zawodnik gości przymierzył z daleka, trafiając w samo okienko.
Poloniści rzucili się do odrabiania strat, ale nie byli w stanie pokonać goalkipera Błękitnych. Bliski pokonania bramkarza przyjezdnych był między innymi Rajmund Siecla. Stainer Polonia nie podtrzymała dobrej passy. W dwóch poprzednich spotkaniach leszczynianie zdobyli 4 punkty. Dzisiaj musieli obejść się smakiem.
- Graliśmy o trzy punkty. Uważam, że mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Niestety nie potrafiliśmy tego przełożyć na bramki - powiedział Waldemar Jędrusiak, trener Stainer Polonii 1912 Leszno. Poloniści zamykają ligową tabelę z dorobkiem 5 punktów i wiadomo, że w nowym sezonie zagrają znów lidze wojewódzkiej.