Leszno. Bardzo dobry występ leszczyńskiej młodzieży na międzywojewódzkich mistrzostwach Polski młodzików w kolarstwie szosowym [ZDJĘCIA]

Anna Maćkowiak
Bardzo dobrze zaprezentowali się przedstawiciele Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto podczas międzywojewódzkich mistrzostw Polski młodzików w kolarstwie szosowym. Można powiedzieć, że dobra passa trwa.

Jak podkreślają przedstawiciele Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto Leszno, olbrzymim sukcesem jest brązowy medal w jeździe indywidualnej na czas dla Wiktora Staniewskiego. Tydzień wcześniej ten sam zawodnik został międzywojewódzkim mistrzem młodzików w kolarstwie MTB w miejscowości Boguszów-Gorce.

- W sobotę potwierdził doskonałą predyspozycję w specjalności „walki z czasem”. 69 czas dnia uzyskał Bartosz Drożdżyński. W kategorii młodzik. 8 miejsce przypada Kacprowi Mizuro, 11 miejsce wywalczył Bartosz Bartkowiak - mówi Robert Syc, trener Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto Leszno.

Niedziela (6.09) upłynęła pod znakiem wyścigu ze startu wspólnego. Kraksa wykluczyła Wiktora Staniewskiego z walki o czołowe miejsce. W poszczególnych kategoriach przedstawiciele Szkółki Kolarskiej REAL 64-sto Leszno zajęli następujące miejsca: