Do potrącenia na pasach doszło w poniedziałek 13 stycznia rano w Lesznie na Alejach Krasińskiego. Kierująca volkswagenem golfem uderzyła w idącą zebrą 58-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.Jeden pas alei został na blisko dwie godziny zamknięty.

Do wypadku doszło przed godziną 8.00 rano. Kierująca golfem jechała od strony Śniadeckich w kierunku skrzyżowania z Marcinkowskiego. Piesza przechodziła po pasach w rejonie skrzyżowania Przemysłowej z Krasińskiego,

- Było jeszcze ciemno. Nie widziałam tej pani, była ubrana na czarno. Kierowca, który jechał za mną też mówi, że jej nie widział. Nie wiem jak doszło do potrącenia, to był moment – mówi nam kierująca volkswagenem 34 -latka.

Poszkodowana piesza została zabrana przez pogotowie do szpitala. Skarżyła się na silny ból ręki. Jeden pas Alei Krasińskiego został zablokowany na blisko dwie godziny. Konieczne było wykonanie policyjnych czynności.

Obrażenia pieszej kwalifikują sprawę jako wypadek i kierującą samochodem, mieszkankę gminy Jutrosin, czeka najprawdopodobniej sprawa karna.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!