Stainer Polonia 1912 Leszno pokonała Centrę Ostrów Wielkopolski

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno bogatsi o 3 punkty. Nie było łatwo, ale ważne, że jest wygrana. W meczu padła jedna bramka. Tę strzelił skuteczny ostatnio Kacper Robaczyński.

Po 45 minutach, które nie dostarczyło wielu emocji był bezbramkowy remis. Oba zespoły głównie zabezpieczały tyły, a okazji na zdobycze bramkowe było tak naprawdę bardzo mało.
Po przerwie do szturmu ruszył były III-ligowiec i był bliski szczęścia. To co miał nie wykorzystał, a że niewykorzystane sytuacje się mszczą, to piłka zatrzepotała w bramce goalkipera Centry. Wzorową kontrę w 62 minucie wykończył Kacper Robaczyński.
Potem drugi żółty kartonik i w efekcie czerwony ujrzał Kokot. Poloniści musieli sobie radzić w osłabieniu przez ostatni kwadrans spotkania. Przetrwali napór przeciwnika i zdobyli cenne 3 punkty, po skromnej wygranej w meczu IV ligi 1:0.

Stainer Polonia 1912 Leszno - Centra Ostrów Wielkopolski 1:0 (0:0)
Bramka: Robaczyński (62)