Piłka nożna Leszno.Stainer Polonia grała w Gołuchowie

Stainer Polonia 1912 Leszno grała w Gołuchowie. Czy się przełamała po serii trzech porażek? Walczyła. Po dwóch bramkach Benuszaka przegrywała do przerwy 2:0. Jak to się skończyło?

Krzysztof Benuszak, to super strzelec LKS Gołuchów. Wydawało się, że podstawą będzie wyłączenie go z gry. Poniekąd to się udawało, ale w 12 minucie leszczynianie przegrywali już 1:0. Sędzia podyktował jedenastkę, a karnego na bramkę zamienił nie kto inny jak Benuszak...

W 30 minucie Benuszak najwyżej wyskoczył do dośrodkowania i było już 2:0. No cóż. Nie tak miało to wyglądać. Napastnik gospodarzy okazał się katem Polonistów.

Poloniści zaatakowali po przerwie, ale bez powodzenia. Wyręczył ich Majusiak, trafiając do własnej bramki. Potem było bicie głową w mur i kolejna porażka (2:1) stała się faktem. No cóż, z awansem do III ligi trzeba będzie poczekać rok. Po tej porażce podopieczni Jędrzeja Kędziory mają do lidera już 10 punktów straty. Matematycznie do odrobienia, ale bądźmy realistami...

LKS Gołuchów - Stainer Polonia 1912 Leszno 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Benuszak (12-karny), 2:0 (30-głową), 2:1 Majusiak (51-samob)

Lepiej spisała się Obra 1912 Kościan, która gościła w Międzychodzie. Obra miała w swoim składzie niezawodnego Tomasza Marcinkowskiego. Napastnik Obry ustrzelił hat-tricka.Obra wygrała 3:0 i będzie mieć spokojną zimę.